Rzetelna firma
facebook
facebook

Oferta


Specjalizujemy się w wyszukiwaniu bezwypadkowych, zadbanych samochodów z oryginalnymi przebiegami. Bardzo starannie selekcjonujemy pojazdy proponowane naszym klientom ograniczając je jedynie do najbardziej atrakcyjnych pod względem realnego stosunku jakości do ceny.  
 
Rynkiem, któremu poświęcamy najwięcej uwagi jest rynek niemiecki. Koncentrujemy się głównie na takich markach jak:
 
 
W swojej ofercie posiadamy pojazdy, które mają nie więcej niż 5 lat.
 
Współpracujemy ze sprawdzonymi przez nas partnerami biznesowymi, którzy codziennie sprzedają kilkaset aut. Dostęp do tych pojazdów mają jedynie wybrani dealerzy spełniający bardzo rygorystyczne kryteria zarówno finansowe jak i te związane z historią działalności (czas prowadzenia działalności, reputacja). Dzięki  dostępowi do pełnej informacji na temat historii pojazdów, obecnych uszkodzeń, wyposażenia itp. jesteśmy w stanie wyselekcjonować  najlepsze oferty.
 
Jeśli powiesz nam dokładnie jakie są Twoje oczekiwania, a wymagania te nie będą oderwane od rzeczywistości, natychmiast rozpoczniemy poszukiwania samochodu spełniającego kryteria ,które sam określiłeś.
 
Jeśli zaakceptujesz konkretna ofertę i cena za ten samochód nie przekroczy Twojej maksymalnej kwoty jaką przeznaczyłeś na zakup, kilka dni później odbierzesz auto w Polsce.
 
 
 

Koszty

Pamiętaj, że za naszym pośrednictwem kupujesz sprawdzony samochód z oryginalnym przebiegiem. Oznacza to, że całkowity koszt zakupu będzie odzwierciedlał realną wartość takiego pojazdu.

Ponieważ samochód kupowany jest poza granicami Polski, do jego ceny należy doliczyć koszty jego sprowadzenia, ubezpieczenia na czas transportu oraz opłaty związane z rejestracją w Polsce (akcyza, opłata recyklingowa, badanie techniczne, tłumaczenie dokumentów).

Za każdym razem wraz z ofertą otrzymujesz od nas rzetelną informację dotyczącą całkowitego kosztu zakupu samochodu zawierającego wszystkie dodatkowe koszty.

Zawsze przekazujemy samochód z kompletną dokumentacją zarejestrowania w Polsce.

Przebieg  transakcji

Pierwszym krokiem  w całym procesie zakupu  samochodu za naszym pośrednictwem jest poinformowanie nas o szczegółach  poszukiwanego auta (spotkanie  w biurze, rozmowa telefoniczna lub e-mail). Od tego momentu jeśli pojawi się pasujący do podanych kryteriów pojazd, będziesz otrzymywał od nas pełną ofertę (zdjęcia, dokładny opis na podstawie raportu rzeczoznawcy, historia szkodowa) na dostępny do kupienia w dniu następnym samochód.

Jeżeli zdecydujesz się na dane auto, podejmiemy próbę jego zakupu. Próba oznacza udział w procesie ofertowym wraz z innymi, najczęściej autoryzowanymi dealerami z Niemiec. Zanim to jednak  nastąpi podpisujemy dokument który zabezpieczy obie strony. Jeżeli przeznaczona przez Ciebie kwota wystarczy na zakup auta, po kilku dniach odbierasz swój samochód w jednym z naszych biur.

Korzyści dla firm

Na każdy sprzedany przez nas samochód zawsze wystawiamy fakturę 23% VAT. Daje to możliwość odliczenia 60% podatku od towarów i usług (maksymalnie 6000 PLN) oraz zaksięgowania zakupu jako kosztu, a co za tym Idze pomniejszenia podatku dochodowego. Umożliwia to również dowolnej dostępnej formy finansowania zakupu.

Korzyści dla klientów indywidualnych

Klienci indywidualni dokonując zakupu samochodu za pośrednictwem Automeritum nie ponoszą dodatkowego kosztu 2% podatku od czynności cywilno-prawnych. Dodatkową korzyścią jest zakup pojazdu od Polskiego dealera oraz udzielane przez nas pisemne gwarancje.POGLĄDOWE OFERTY
zobacz w jaki sposób prezentujemy informacje o samochodach1 2